Koolitusele registreerimine ja tasumine

  • Koolituse eest toimub esimese osamakse tasumine turvaliselt üle Maksekeskuse pangalingi.
  • Koolitusele registreerumisel tasutud ettemaks ei kuulu tagastamisele, kui koolitatav jätab õpingud pooleli omal soovil.
  • Koolituse eest teise osamakse tasumine toimub täielikult esimeses loengus või vahetult enne igat sõidutundi (18 eurot)
  • Koolitusele regisreerimisel on võimalik tasuda järgnevate pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop Pank
  • Hindadele ei lisandu käibemaksu. Arveldamine sularahas või ülekandearvega.
    Arveldus toimub EUROdes.

Privaatsuspoliitika

Tartu Motokool OÜ (edaspidi tartumotokool.ee) on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud. Tartumotokool.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Lühidalt Tartumotokool.ee privaatsuspoliitikast

• Tartumotokool.ee ei kasutata oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;
• Tartumotokool.ee ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Autoriõigus
Tartumotokool.ee veebilehe tekstid ja muu sisu on autoriõigustega kaitstud. St. ei ole õigust kopeerida Tartumotokool.ee kodulehel olevat infot (sealhulgas videosid) ilma Tartumotokool.ee nõusolekuta, välja arvatud juhtudel, kui seda kasutatakse isiklikel eesmärkidel.

Isikliku info kogumine ja kasutamine
Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail), võimaldab see Tartumotokool.ee-l salvestada andmed koolituspäevikusse. Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. Tartumotokool.ee austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Mitte isikuandmete kogumine ja kasutamine
Statistilistel eesmärkidel kogub Tartumotokool.ee teavet veebilehe külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebilehe külastajate arv, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid see annab statistilist teavet, mida Tartumotokool.ee saab analüüsida ja seeläbi saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kliendi andmete avalikustamine kolmandatele isikutele
Tartumotokool.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Tartumotokool.ee privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt
Kasutades Tartumotokool.ee teenuseid kinnitab klient, et on tutvunud Tartumotokool.ee privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Kui teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid Tartumotokool.ee privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel info@tartuotokool.ee

Privaatsuspoliitika on viimati uuendatud 2019. aasta augustis.